Ogłoszenia warsztatowe: Glasgow i Rzepnik

Po pierwsze donoszę, że w najbliższą sobotę (11 września) robię warsztat 3-godzinny (15.00 do 18.00, w wypadku opadów deszczu 15.00-17.30) spacer o dzikich roślinach po Glasgow (Southside). Miejsce spotkania podam w mailu uczestnikom. Proszę o rezerwację na lukasz.luczaj@interia.pl. Cena, płatność gotówką na miejscu 50 funtów od osoby. Warsztat odbędzie się w dzielnicy Southside, w okolicach Queen’s Park. Będziemy chodzić po parku i po otaczających go uliczkach.

Glasgow jest mi bardzo bliskie, bo tu od 6 lat mieszka część mojej rodziny i odwiedzam je 3-4 razy w roku. Miałem więc okazję poznać jego florę. Uwielbiam je. Postindustrialne ale piękne miasto z wielką ilością parków. Przy okazji poznałem też tutaj wielu wspaniałych ludzi, miłośników dzikiej kuchni i przyrody. Na zdjęciu moje pierwsze zbiory z Glasgow – opieńki z parku w roku 2015.

Zostały jeszcze 2 miejsca (bez noclegu lub może coś znajdę w okolicy) na warsztat w Rzepniku koło Krosna 2-3 października, Info na: https://luczaj.com/pazdziernik2021.htm

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.